"Kde jsi byla celou noc?"
"U Boženky."
"Podvádíš mne! U Boženky jsem byl já!"
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(66) | NE(56)
|
|
Do ordinace přijde mladá dáma a lékaři oznámí, že mávaginu pektoris.
Pan doktor ji opraví, že se patrně jedná o anginu pektoris, aledáma trvá na tom, že je to vagina pektoris.
Nakonec ji tedy po dlouhém dohadování vyzve, aby se svlékla, azačne ji tvrdě uspokojovat.
"Co, co, co to děláte???!!!"
"Na vaginu pektoris je nejlepší lék peniscilín!!!"
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(193) | NE(191)
|
Chlap stojí na břehu rybníka, na krku provaz a na něm obrovský kámen.
Už se připravuje ke skoku, když k němu přijde policajt a povídá:
\'Člověče, stůjte! Co blázníte? Co vás to napadlo?
Když tam skočíte, budu tam muset skočit pro vás.
Než vás vytáhnu, tak se oba promočíme a v týhle zimě dostaneme oba zápal plic.
Tak neblázněte, jděte domů a tam se oběste!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(154) | NE(126)
|
Je v domě policajt a někdo zaklepe na dveře. kdo je to zeptá se policajt hlas řekne já!policajt:já?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Autor:michal koupil
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(89) | NE(71)
|
V obchodě: \'Nepotřebujete prodavačky?\' - \'Ne, máme jich dost!\' - \'Tak mi sem jednu pošlete, čekám tu už hodinu!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(217) | NE(156)
|
| << předchozí | další >> |