Dva policajti jdou po chodníku a vidí 5 korun a jeden říká druhému:
"Proč nesebereš těch 5 korun?'"
"Já se ti za 5 korun neohnu!"
"Ty blázne, vždyť s tím se dá telefonovat!"
"Tak to už je něco jiného!"
Zvedne 5-ti korunu, přiloží si ji k uchu a křičí:
"Halóóó!!!"
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(214) | NE(177)
|
|
Sedí dva nejlepší kamarádi v hospodě a ten jeden říká: 'Už si spal s mojí ženou?'
'Ne to bych si nedovolil.'
'To bys měl, protože ta moje je lepší.'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(58) | NE(57)
|
Víte jak štěká pes, který má AIDS?
-
-
Hiv, Hiv...
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(121) | NE(110)
|
Mami!!!
Maaaaaaaamiiiiiiiiiiiiiiii...!...hej mami...slyšííííš.......
Smrdi tu mrtvola!!!................Mami..!?!
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(207) | NE(145)
|
Damu v najlepsich rokoch zrazi auto. Jej situacia je kriticka. Zrazu sa jej
vsak
zjavi sam Panboh a prehovori k nej:
- Neboj sa Marka, ty to prezijes. Budes zit este 60 rokov!
A skutocne. Dama sa z toho dostala. Ked si uvedomila, ze ma pred sebou este
60 rokov zivota, tak sa rozhodla na to pripravit. Zacala navstevovat
kozmetikov a plastickych chirurgov. Dala si vyhladit vrasky, odsat tuk,
upravit celkove posta vu a podobne. Jednoducho po case sa z nej stal
exkluzivny kus.
Po case ide zase po ulici a opat ju zrazi auto. No tento raz to neprezije.
Ked sa ocitne pred Panombohom pyta sa:
- Pane boze, ved si mi sluboval este 60 rokov zivota...
- Sakra, to si ty Marka? Ja som ta nespoznal!
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(180) | NE(108)
|
| << předchozí | další >> |