Jde blondýnka do Elektra a říká:, Já bych chtěla tuhle televizi.\'
a prodavač na to:, Blondýnkám nic neprodáváme.\'
Tak tam jde blondýnka 2.den a povídá:, Chtěla bych tuhle televizi!\'
A prodavač:, Blondýnkám nic neprodáváme.\'
Tak se blondýnka obarví na černo a jde tam znovu a zase:, Chtěla bych tuhle televizi.\'
Prodavač:, Blondýnkám nic neprodáváme!\'
Blondýnka:, Ale já sem černovláska!\'
Prodavač:, No jo ale tohle je mikrovlnka a ne televize!!!\'
Autor:Zuzka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(185) | NE(148)
|
| Pepa píše dopis jezíškovi:
, Celý měsíc budu hodný,když mi přineseš počítač...' Hned si
pomyslí, že celý měsíc to nevydrží. Roztrhá dopis a napíše nový: , Týden budu hodný,když mi přineseš počítač...' Znovu zapřemýšlí:, Týden asi
nevydržím. Roztrhá dopis a napíše nový: , Jeden den budu hodný,
když mi přineseš počítač. Znovu zapřemýšlí a uvědomí si, že nevydrží
být hodný ani minutu a už vůbec ne celý den! Podívá se na stěnu, uvidí obraz panny Marie, vezme ho, sundá a zavře do skříně. Píše nový dopis: , Ježíšku, zajal sem Tvoji matku.Výkupné je počítač.
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(104) | NE(74)
|
Tak stáli takhle jednou 3 upíři a jeden odletěl a za chvíli se vrátil s hubou od krve a řekl, Vidíte tamhle tu kupu mrtvejch děti tak tu jsem celou vysál, .
Poté 2 upír odletěl a vrátil se s celou hubou od krve a povídá, Vidíte tamhle toho mrtvýho vola tak toho jsem celýho vysál,
Poté 3 upír odletí a po chvilce se vrátí taky s hubou od krve a říká, Vidíte tamhle ten sloup tak já ho neviděl,
Autor:Siljk
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(63) | NE(52)
|
je na ulici jožo a dežo.jožo říká , já zasvitim baterkou do nebe a že po tom světle nevilezeš!'a dežo odpoví, já tam vylezu a ty to zasneš'
Autor:bubu
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(229) | NE(204)
|
On hledá ji: Hledám ženu do třiceti let, pak už na to seru...
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(129) | NE(108)
|
| << předchozí | další >> |
|