To se tak bača vrací do své chalupy, vtom blesk, prásk a zabije mu jeho nejmilejší ovci.
Bača se jen podrbe na hlave a prohodí: \'No toto!\'
A jde dál. Vtom zase blesk, prásk a zabije mu to jeho psa.
Bača už trochu naštvanej, si podrbe pupek a povídá: \'No toto!!\'
A už je skoro u chalupy, vyběhne jeho stará manželka, vtom blesk, prááásk a je po ní.
Bača si jen pošoupne fajfku a ušklíbne se: \'No proto!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(122) | NE(87)
|
|
Manžel jemně štípne svoji polovičku do zadku a říká:
\'Kdybychom si to nechali zpevnit,
nepotřebovali bychom elastické punčošky.\'
Potom ji štípne do prsů a říká:
\'Kdybychom si to nechali zpevnit, nepotřebovali
bychom podprsenku.\'
Na to ho žena štípne mezi nohy a říká:
\'Kdybychom si to nechali zpevnit, nepotřebujeme
elektrikáře, zahradníka, pošťáka a ani tvého bratra!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(209) | NE(182)
|
Kamarádky se potkají na letišti: \'Kam letíš???\' \'Na svatební cestu.!\' \'A kde máš manžela???\' \'Vidíš to, já měla pořád strach, abych doma nezapomněla nějakou drobnost.\'
Autor:domca.f.89
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(120) | NE(83)
|
Svatý Petr uslyší klepání na nebeskou bránu, otevře a uvidí tam stát muže. Než se ho stačí na cokoliv zeptat, muž zmizí. Po chvíli se klepání ozve znovu. Když svatý Petr otevře, stojí před ním tentýž muž, ale v příští vteřině zmizí.
„Poslyšte,“ zavolá za ním svatý Petr, „Vy si ze mě děláte šprťouchlata, nebo co?˝
„Ne,˝ ozve se v dálce, „oni se mě snaží vzkřísit.˝
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(93) | NE(62)
|
víte co je ve vnitru země?ministersterstvo vnitra
Autor:sas
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(114) | NE(73)
|
| << předchozí | další >> |