'Tak jaké to bylo na té vaší dámské párty?'
'Prosím tě, jaké to mohlo být.
Přišly všechny, takže nebylo o čem mluvit!'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(102) | NE(66)
|
| Jedou takhle tři právníci a tři prokurátoři na konferenci o problémech trestního práva. Setkají se na nádraží u kasy a právníci se diví, že si prokurátoři koupili dohromady jen jeden lístek a ptají se, jak to? Jeden prokurátor říká:
\'No, je to celkem jednoduché - pořádně sledujte.\'
Dojdou na nástupiště, nastoupí do vlaku, obsadí kupé a jen co se vlak rozjede, všichni tři prokurátoři se zvednou a jdou na záchod. Všichni se nacpou dovnitř. Za chvíli jde průvodčí a kontroluje jízdenky. Když míjí záchod, zaklepe na dveře a žádá o jízdenku. Pootevřou se dveře, vysune se ruka s jízdenkou, průvodčí ji cvakne a jde dál. Prokurátoři se pak v pohodě usadí v kupé. Právníkům se ta finta tak zalíbíla, že když konference skončila, rozhodli se, že to také zkusí. Avšak k jejich údivu si tentokrát prokurátoři nekoupili vůbec žádný lístek. Tak se jeden ptá:
\'Teda, že jste dokázali jet na jeden, to chápu, ale jak to chcete dokázat bez lístku?\'
\'Tak se pořádně koukejte.\'
Všichni nastoupí do vlaku, prokurátoři se nacpou na jeden záchodek a právníci na druhý na druhém konci vagónu. Pár minut po odjezdu vlaku se jeden prokurátor vysouká z narvané místnůstky, přejde chodbičkou vagón, zaklepe na druhý záchodek a povídá:
\'Jízdenku, prosím!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(166) | NE(129)
|
Víte, jak se v Somálsku rozežene demonstrace?
-
-
-
Ventilátorem!
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(81) | NE(48)
|
Manželka volá na manžela: "Pojď se dívat, v televizi běží seriál."
"A kdo vede?" ptá se mírňe neslyšící manžel.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(130) | NE(109)
|
Dva spolužáci se potkali po několika letech a tak si povídají v baru nad skleničkou o životě. První povídá: \'Člověče, opravdu jsem nikdy neznal pojem slova štěstí, dokud jsem se neoženil.\' Pan Kalianko přitaká: \'Rozumím ti, u mě to je stejné. Jenže když jsem to zjistil, bylo už pozdě!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(153) | NE(113)
|
| << předchozí | další >> |
|