Baví se dva On a Ona v máji pod šeříkem.
Ona: 'Jé, ja jsem ti asi spolkla žvejkačku.'
On: 'To nic, ja jsem si jen odkašlal.'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(42) | NE(55)
|
|
Výrostkové přijdou za dědkem a ptají se ho:
\'Dědo, jaký je rozdíl mezi vírou a přesvědčením?\'
\'Kdysi, když jsem byl tak malý, jako vy teď, věřil jsem, že ho mám jenom na čůrání.
No, a teď už jsem o tom přesvědčený!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(220) | NE(165)
|
Víte proč mají slepci bíle hole a policajti plácačky????
Aby se na první pohled poznalo kdo je slepý a kdo blbý.
Autor:Atik01
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(60) | NE(53)
|
Rumcajs zastaví u lesa Řáholce kočár, vytáhne bouchačku a nařídí pánovi v kočáru, aby si to udělal rukou. Ten se chvíli zdráhá, ale taková loupežnická bambitka byla na něj silný argument, a tak poslechl. Udělal si to jednou, dvakrát, třikrát, a pak povídá: - \'Já už teď vážně nemůžu!\' Rumcajs se ještě pro jistotu zeptal: - \'Vážně nemůžeš?\' - \'Ne, opravdu!\' A Rumcajs se otočí k lesu Řáholci a volá: - \'Manko, pojď už, tady ten hodný pán tě sveze do Jičína!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(168) | NE(129)
|
vyte proc blondyna lije vodu do pocitace??????????????????
protoze chce serfovat na iternetu
Autor:hanamonalala
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(76) | NE(73)
|
| << předchozí | další >> |