Skupina policajtů byla vyslaná na místní letiště.
Jeden z nich si prohlíží letadla říká:
'To nechápu, máme hlídat letadla, aby je někdo neukradl, ale nedovedu si představit, že by se našel někdo, kdo by tak velkou věc vzal?!'
Další z nich si poklepe na čelo a říká:
'No to je jasné, proto se letadla kradou ve vzduchu, když jsou takhle malé!'
Autor:Elouk
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(188) | NE(106)
|
|
Na policii zvoní telefon:
"Hned sem pošlete pomoc. Do bytu k sestrám Kowalským vnikl lupič a ..."
"Kdo volá?"
"No ten lupič!!!"
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(144) | NE(126)
|
Přijede Bush do Čech a ve škole vysvětluje dětem cíle své politiky na Blízkém Východě. Domluví a zeptá se, jestli má někdo nějaké otázky.
Vstane Mařenka a zeptá se: \'Pane preuidente, měla bych tři otázky:
1) Myslíte si opravdu, že útok na WTC má na svědomí Al Kájda?
2) Myslíte si, že Irák podporuje Usámu bin Ládina?
3) Opravdu nejde USA v Iráku o ropu, ale o demokracii?\'
V tom zazvoní. Po přestávce se zeptá pan učitel: \'Tak kdo bude pokračovat s otázkami?\'
Vstane Pepíček a řekne: \'Já bych měl pět otázek. Ty první tři by byly stejné, jaké položila Mařenka.
4) Proč dnes zvonil konec předchozí hodiny o 20 minut dřív?
5) Co znamenají ta písmena C I A, která měli na košilích ti pánové, se kterými odcházela Mařenka?\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(173) | NE(136)
|
Víte, proč se policajti při bouřce smějí?
-
-
-
Myslí si, že je někdo fotí!
Autor:Elouk
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(218) | NE(148)
|
Z ČASOPISU:
Nejnovější německá letadla prý spotřebují jen polovinu benzínu!!!
POZNÁMKA AUTORA:
Jen na cestu tam!!!
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(115) | NE(83)
|
| << předchozí | další >> |