Co myslíte, že je základní problém v naší firmě. Nevědomost nebo nezájem?'
'Nevím. A ani mě to nezajímá'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(116) | NE(83)
|
|
Víte, co to je ŽENA?
-
-
-
No přece zkratka ... Žalostný Exemplář Napodobeniny Anděla!!
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(99) | NE(72)
|
jede jeptiska taxikem a txikar rika;vite ja mam takove prani ja jsem vzdy chtel jako......... s jeptiskou\'.jeptiska na to;pokud nejste zid tak vase prani buse splneno.\'tak on jako,ze neni tak zajedou do lesa a tam jako..........kdyz vyjedou tak taxikar rika;no,ale jsem zid\'.a jeptiska s klidem odpovi;to je jedno ja jsem faranta z prahy a jedu na karneval.\'
Autor:Denisa
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(114) | NE(94)
|
Přijde chlapík k zubaři. Ten se ho ptá: Tak co Vás trápí?
Mně se zdá, že jsem noční můra
Tak to musíte k psychiatrovi.
No, já jsem k němu šel, ale přitáhla mne lampa ve Vaší ordinaci.
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(112) | NE(100)
|
PŘEŽIJEME ROK 2000?
Ohrožují nás totiž dvě závažné kalamity.
V lesích nás trápí kůrovec, na ostatním území vláda.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(110) | NE(79)
|
| << předchozí | další >> |