Víte, proč musí být tři policajti v autě?
-
-
-
Jeden řídí, druhý se vykloní z okna a dělá houkačku a třetí se taky vykloní z okna, krouti hlavou a současně křičí:
'Modrá - modrá - modrá!'
Autor:Elouk
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(64) | NE(57)
|
|
Ztroskotají tři muži na pustém ostrově.
Je jim 20, 40 a 60 let.
Vedle na ostrově ztroskotá loď plná ženských.
20-ti letý muž navrhuje: přeplaveme k nim a užijeme si.
40-ti letý: počkáme až připlavou oni k nám.
60-ti letý leze na strom a křičí: 'Už plavou!'
Autor:Elouk
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(77) | NE(64)
|
Jdou tři policajti za sebou a první kýchne. Druhý na to:'Na zdraví.'
Třetí neví o co de, přesto řekne:'Nalejte i mně.'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(126) | NE(60)
|
Potkají se dvě kamarádky, samozřejmně obě blondýnky. Jedna akorát čerstvě bohužel neudělala zkoušky na řidičský průkaz.
\'Ahoj Lído, jak se vede?\'
\'No, nevěřila by jsi, co se mi stalo.\'
\'Tak povídej.\'
\'Dělala jsem jízdy na řidičkák a ten hlupák mi ho nedal!\'
\'Jak je to možné?\'
\'No, dojela jsem ke kruháku a v červeným kruhu
30(km/h), tak jsem to 30krát objela dokola\'
\'Tak proč ti ho nedal\'
\'To netušim!\'
\'Tak to jsi musela počítala blbě!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(194) | NE(137)
|
jde baba po lese a zbira houby nehouby tak ji zastaviji myslivej a rika: dit v tom kosiku mate i jedovate houby!!! a byba na to:neboj se panacku ja je jist nebudu ja je zitra prodam na trhu.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(163) | NE(108)
|
| << předchozí | další >> |