V parném létě šel po břehu Temže krásný mládenec.
Před městečkem se vykoupal, plavky ale neměl.
Lehl si do trávy, přikryl se kapesníkem, aby se osušil.
Usnul a zdálo se mu o krásných dívkách.
Větřík mu mezitím odnesl kapesník na jeho obličej.
Po břehu šly tři počestné paní z městečka, zastaví se a dívají se na mládence.
'To není můj muž,' řekla první.
'Ano, to není tvůj muž,' odpoví druhá.
A třetí povídá:
'Jak se tak koukám, tak to není nikdo z našeho městečka!'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(74) | NE(92)
|
|
Na pustém ostrove ztroskotají dva muži a jedna žena.
Po mesíci ríká jeden muž druhému: 'Už mám tech prasáren dost, zabijeme ji!'
Po mesíci ríká zase jeden druhému: 'Už mám tech prasáren dost, zakopeme ji!'
Po dalším mesíci zase: 'Už mám tech prasáren opravdu dost, vykopeme ji!'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(111) | NE(85)
|
Mladý, pohledný, dobře zabezpečený muž s vysokoškolským vzděláním a
dobrými
kontakty. Mám dvě auta, rodinný dům a vilu v Karibiku. Zn.: Nehledám nic,
jen se chválím.
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(101) | NE(66)
|
na břehu řeky sedí rybář.jde kolem chodec ptá se:Berou? Rybář:Moc ne..Chodec:ale nějakou jste chytil?Rybář:ano.jednu...Chodec a co jste s ní udělal?Rybář:vrátil do vody.Chodec:Byla Velká??Rybář:asi jako vy,a stejně Dotěrná...!!!!
Autor:Velkďż˝ Ryba
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(62) | NE(72)
|
Jede chlap s náklaďákem po dálnici, špatně odhadne výšku nákladu a zasekne se pod mostem.
Za chvíli dorazí policejní auto, jeden policista přijde ke kabině, ve které sedí naštvaný šofér a ptá se:
„Tak co, pane řidiči, zasekl jste se, že?“
„Ne, ty vole , vezu most a došla mi nafta.“
Autor:Kamila
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(178) | NE(92)
|
| << předchozí | další >> |