Svěřuje se kamarád kamarádovi: 'Tak si, Milane, představ, že jsem včera rozbil zrcadlo. No víš co to znamená, že budu mít sedm let neštěstí.
Naštěstí mám dobrýho právníka a ten si myslí, že by to mohl uhrát tak na pět.'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(115) | NE(98)
|
|
Na jedný straně hranice sedí německý pohraničník se psem. Svačí kaviar a k tomu popíjí šampaňské. Na druhý straně český pohraničník se psem, žvejká chleba a smutně pokukuje přes čáru.
Německý pohraničník ho spatří a zeptá se: 'Chceš kousnout?'
Ten český rychle souhlasně přikývne.
Němec na to: 'Azore trhej ...'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(115) | NE(94)
|
"PROČ JDEŠ vždycky na balkón, když tvá žena začne zpívat?"
"Aby si sousedi nemysleli, že ji biju."
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(106) | NE(83)
|
Manžel přijel na víkend za svou ženou do lázní. Neviděli se 14 dni a tak se v noci rozohnili, že manželka rozkoší přímo křičela.
Vtom se ozve bouchání na stěnu a naštvaný hlas ze sousedního pokoje: “To už je opravdu k zbláznění! Celých 14 dní, noc co noc takové ječení. Kdo to má vydržet?!”
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(220) | NE(147)
|
Otec ráno vyčítá téměř dospělému synovi:
\'Chlapče, jak sis mohl dovolit přijít až nad ránem, celý od rtěnky, načichlý ženským parfémem?\'
Syn: \'Zadrž tati, závist je jedna z nejhorších lidských vlastností\':
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(229) | NE(151)
|
| << předchozí | další >> |