pane řidiči už vám po 3 dneska říkám že vám teče chladič
Pane policisto já vám po 3 dneska opakuji že jsem kropící vůz
Autor:hulimanovďż˝ adriana
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(58) | NE(74)
|
| Sejdou se takhle jednou dva lovci, jeden má překrásnou liščí kůži.
Ten druhý mu závidí a tak se zeptá:
\'Člověče, jak jsi dostal takovou lišku?\'
\'No, přišel jsem k noře, zařval jsem Hůůůů, liška vyběhla ven
a já ji střelil.\'
Za týden se potkají znova, a ten jeden zrovna s sebou nese velkou medvědí kůži.
Ten druhý se zase ptá, a ten první vypráví:
\'No, přišel jsem k sluji, zařval jsem Hůůůů, medvěd vyběhl ven
a já ho střelil.\'
Třetí týden se potkají, a ten jeden je celý zafáčovaný a zasádrovaný, jednu
ruku vůbec nemá. Na zvědavé dotazy spustí:
\'No, přišel jsem k obrovský sluji, zařval jsem Hůůůů, zevnitř se ozvalo
taky Hůůůůůůů a vyjel vlak...\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(160) | NE(145)
|
Zajíc běží po lese a uvidí velkou jámu, přihopsá k ní a v jámě uvidí vlka.
Zajíc: \'Vlku, ty jsi takovej ksindl, já na tebe plivnu (a plivl na něj)\'.
Vlk: \'Zajíci, až se odsud dostanu, tak tě zabiju!\'.
Zajíc: \'Poslouchej vlku, koho chceš tady zastrašit? Já tě počůrám (a počůral ho)\'.
Vlk: \'Zajíci, kurňa to jsi přehnal!\'.
Zajíc: \'Poslouchej vlku, ty jsi tak strašný debil, že já se na tebe rovnou vyseru\'.
A zajíc začal, ale smekla se mu noha a spadl k vlkovi do jámy.
Zajíc: \'Poslouchej vlku, ty tomu nebudeš asi věřit, ale já jsem se ti přišel omluvit.....\' :-D
Autor:M.K
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(148) | NE(123)
|
Proč ta blondýnka dala prst na hřebík,
který zatloukala kladivem do zdi?
?
?
?
Protože ji z toho rámusu bolela hlava...
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(133) | NE(107)
|
Několik studentů se hlučně baví v autobuse.
'Ticho, tady nejste ve škole!' napomíná je učitel.
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(80) | NE(81)
|
| << předchozí | další >> |
|