Potkají se dvě vši a jedna má zlomenou nohu. Ta druhá se jí ptá: , Kde se ti to stalo??\' , Ále.. Skočila jsem na pleš a dostala jsem smyk...\'
Autor:MaryOlej
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(204) | NE(134)
|
|
Pan učitel se ptá dětí:&'Co je nejrychlejší na světě?&' Přihlásí se Jenda:&'Pendolíno&' Pan učitel na to:&'No, to je sice rychlé, ale zdaleka není nejrychlejší.&' Přihlásí se Anička: &'Raketoplán&' &'No ten je ještě rychlejší než pendolíno, ale taky není nejrychlejší&' říká Pan učitel. A Matěj po chvíli říká: &'Světlo&' &'Ano Matěji! Světlo létá 300 000 km za vteřinu a to je nejrychlejší na světě&' pan učitel na to. Po chvíli se přihlásí Pavel a říká: &'Pane učiteli, ještě je něco rychlejšího než světlo. Myšlenka. Protože než světlo doletí z nějaké galaxie na druhou, tak ta moje myšlenka už tam je.&' &'No správně, Pavle, z Tebe asi něco bude!&' a Pepíček na to:&' Ale Pane učiteli,já vím i o něčem rychlejším než myšlenka! Kysané mléko!&' &'Ale Pepíčku, vždyť mléko není ani o trochu rychlejší než myšlenka!&' říká Pan učitel. Ale Pepíček se nedá:&'Ale je! Můj děda včera vypil kysané mléko, a posral se dřív než myslel!&'
Autor:carolina hurricanes fun
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(160) | NE(68)
|
Pane doktore!
Vytrhl jste mi už druhý zdravý zub!
Buďte v klidu,to znamená že se už blížíme k tomu nemocnému.
Autor:Zubar
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(125) | NE(92)
|
'Věro, kde je ten čaj?'
'Prosím tě, ty nikdy nic nemůžeš najít.'
'Čaj je přece nahoře v lékárničce, v piksličce od kakaa s nápisen sůl!'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(97) | NE(80)
|
Začne bouřká a blondýnka se utíka namalovat a učesat.Když je namalovaná a učesaná otevře okno a začne se culit proč? (Myslí si,že ji někdo fotografuje)
Autor:Katka Hermanovďż˝
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(194) | NE(155)
|
| << předchozí | další >> |