Pan Novák si koupil nové boty, přišel domů a aby se trochu pochlubil, obul si je a chodil v nich po bytě. Nikdo si ho však ani nevšiml. Proto si všechno ostatní
svlékl, aby boty lépe vynikly. Vtom potkal malou dcerku, kterou upoutalo něco úplně jiného. Na otázku co to má mezi nohama odpověděl v souladu s předchozím záměrem, že to je taková šipka, která vždycky ukazuje na to, co si
koupil nového. Nato se z kuchyně ozvala paní Nováková: 'Přijď za mnou, až si koupíš nový klobouk.'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(101) | NE(76)
|
| Co je to politika:
Přijde za otcem pětiletý synáček a ptá se, co je to politika.
'Jak bych ti to vysvětlil, 'přemýšlí otec.' Podívej se, to je jako u nás doma:
Já jsem kapitalismus. Já vydělávám peníze a nosím je domů.
Maminka, to je socialistická vláda. Ta mi peníze vezme, něco si nechá a zbytek přerozdělí podle svého uvážení.
Naše služebná, to je dělnická třída. Ta pracuje a my jí za to platíme.
Dědeček, to jsou odbory, ten dává pozor, aby dělnická třída nebyla vykořisťovaná.
Ty sám jsi lid. Pro tebe to všechno všichni děláme.
A tvůj malý roční bratříček, tak to je naše společná budoucnost.
Rozumíš tomu?
Chlapeček se dlouze zamyslí a pak řekne: 'Zatím ještě nevím, nechám si to projít přes noc hlavou.'
V noci se probudí zápachem, protože jeho malý bratříček se pokakal.
Zajde tedy do pokoje rodičů. Tam spí jenom maminka a nejde probudit.
Chlapec jde tedy do pokoje služky. A tam vidí tatínka, jak si se služebnou právě hezky užívá. Ani jeden si malé postavičky nevšimne.
Chlapeček se smutně otočí a za rohem uvidí dědečka, jak se zájmem pozoruje oknem tatínka se služebnou. Ani dědeček si ho nevšimne.
Chlapeček se rozpláče a jde si lehnout.
Ráno se ho tatínek ptá: 'Tak už víš, co je to ta politika?'
A chlapec smutně odpoví: 'Už to vím, ale je to trochu jinak, než jsi říkal včera.'
'A jak, prosím tě?'
'No, kapitalismus zneužívá dělnickou třídu. Odbory tomu nečinně přihlížejí, zatímco socialistická vláda tvrdě spí. Lid je všemi ignorován. A naše společná budoucnost leží ve sračkách.'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(85) | NE(80)
|
Tlačenice v metru. Mladá žena se nechtíc dotkla neznámého muže na citlivém místě.
\'Promiňte, nechtěla jsem,\' omlouvá se.
\'Slečno, já jsem šachista, chtěla-nechtěla, když už jste se jednou dotkla figurky, musíte s ní hrát!\'
Autor:abbe
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(209) | NE(167)
|
Sedí dva ptáci na stromě a jeden plácne toho druhého a říká:\'Máš babu!\'Ten druhý se otočí,plácne ho taky a řekne:\'Máš chřipku!\'
Autor:$KaJu�ka$
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(101) | NE(79)
|
Když se vrátil manžel domů o den dříve než měl, nalezl manželku v posteli zcela rozrušenou, těžce dýchající a utrápenou. "Pro pána, co je ti?"
"Dostala jsem asi infarkt," zasténala. Manžel běžel do druhého pokoje a vytočil číslo lékaře.
V tom k němu přiběhl vyděšený a plačící synek: "Tati, tati, ve skříni je nahý muž."
Když otevřel skříň, našel v ní svého nejlepšího přítele. "Hergot," rozčílí se, "moje žena leží vedle s infarktem a ty tu blbneš a strašíš malé děti."
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(112) | NE(94)
|
| << předchozí | další >> |
|