Manželé přišli k doktorovi a ten říká manželovi: 'Víte, ta Vaše manželka se mi vůbec nelíbí.'
Manžel na to: 'Ani mně, pane doktore.'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(79) | NE(86)
|
| Ahoj hovno japase mas???Mno ses debil vymatlanej to vim ae ses i pica!!!
Autor:Terkuliiiiiinkaa
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(61) | NE(55)
|
Paní učitelka: \'Člověk, který ustoupí, když není v právu, je moudrý. Člověk, který ustoupí, i když je v právu - je jaký, žáku Heřmánku?\' \'Tatínek říká, že ženatý.\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(139) | NE(104)
|
Kněz si pořídil drahého,krásného,čistokrevného koně a soused Kopáč mu závidí.Proto využije toho,že kněz na koni neumí a nabídne se že koně projede,aby mu neztuhly nohy.Kněz mu koně půjčí,nasedlá a nauzdí a než Kopáč vyjede,radí mu:, Ten kůn se rozjede na slova DÍKY BOHU a zastaví na slova PANE BOŽE.'Soused jo,rozumí a zařve:, Díky bohu'.Kůn se rozběhne vysokou rychlostí a Kopáč si to užívá.Ale po chvíli chce jet rychleji a tak řve:, Pane bože,Pane bože,Pane bože.....'.Kůn po chvíli běží ryclostí formule,ale sousedu už dochází síly a nemůže se už dlouho udržet.Proto se snaží koně zastavit,ale nemůže si vzpomenout na knězova slova.Proto řve:, Prrr,Stůj,Drž,Zůstan.....'.Potom si vzpomene,že kněz říkal něco o bohu a zkouší., bože chran,bože nech,bože stůj při mě...'.Kůn ale na nic neslyší a už se blíží na okraj vysokého útesu.Vtom si Kopáč vzpomene a zařve:, Pane božeee!!!!!!!!!!!!'.Kůn zastaví právě na okraji skály a soused li oddychne a říká:, díky bohu....'. :-))))))
Autor:Kyrol
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(72) | NE(67)
|
30 HLUPÁKŮ
Rozčílená paní učitelka povídá:
, V této třídě je 30 hlupáků!!!\' , 31 paní učitelko!!!\' Povídá Pavlík. , Ty drzoune jeden, mazej na chodbu!\' , Aby jste měla pravdu paní učitelko, že ano!!\'
Autor:Nicolles Schmidtovďż˝
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(195) | NE(84)
|
| << předchozí | další >> |
|