Po maturitách sedí ředitel ve sborovně,
drží se za hlavu a běduje:
\'To mě bolej koule, ježíši, to mě bolej koule!\'
Češtinářka se otočí a vyčítavě ho napomíná :
\'Snad bolejí, pane řediteli, bolejí!\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(141) | NE(111)
|
|
S jakým 'i' napíšeme větu: 'Ženy si hrál- a muži šl- poté domů ?'
-
'Ženy si hrály s tvrdým a muži šli poté domů s měkkým.'
Autor:H.B.
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(75) | NE(67)
|
Velitel se ptá vojáka: \'Jak to, že jste se vrátil z opušťáku až za deset dnů místo třech?\' \'Víte, já přijel domů a manželka se koupala.\' \'To se snad nekoupala deset dní?\' \'To ne, ale deset dní mi pak schla ta uniforma.\'
Autor:Eli�ka
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(194) | NE(126)
|
"Proč si balíš ten padák, Jeníčku? Říkal jsi, že jdeš na schůzku s Mařenkou?"
"Když ona, maminko, bydlí v dvaadvacátém poschodí."
"Tak jsou tam přece schody a výtah."
"To ano, ale já nikdy nevím, kdy se její manžel může nečekaně vrátit."
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(77) | NE(105)
|
"Slavný soude, několikrát jsem obžalovaného upozornila, že jestli nepřestane, tak půjdu k soudu. Hrubě mi odpověděl, ať jdu třeba do prdele, no a tak jsem tady pane předsedo!!!"
|
Líbí se vám tento vtip? ANO(139) | NE(104)
|
| << předchozí | další >> |